Flekso druka (fleksogrāfija) ir rotējošs drukas veids, kurā izmanto reljefa formas (klišejas), ar kuru palīdzību krāsa tiek uznesta uz drukājamā materiāla. Flekso druku veic iespiedmašīnas, iespiešanas ātrums ir 400m/minūtē. Salīdzinājumā ar citu veidu iespiedmašīnām, šīs mašīnas tehniski ir vienkāršākas un ražošana ir ekonomiskāka. Kopumā tas ir ātrs un vienkāršs iespiedprocess, kas sniedz iespēju veikt druku uz ļoti plaša apdrukas materiālu klāsta.

Šajā drukas veidā tiek lietotas škidras un ātri žūstošas krāsas uz spirta bāzes, ūdenskrāsas vai UV krāsas. Flekso drukas tehnoloģija nodrošina gan piesātinātas un spilgtas krāsas, gan maigu toņu iespējas. Krāsu vanniņas ar poraina veltņa palīdzību tiek nodotas reljefa iespiedformai, no kuras krāsa tiek pārcelta tieši uz materiāla.

Apdrukājamais materiāls (papīrs, pvc, polipropilēns) drukas iekārtā tiek padots nepārtrauktā rotējošā procesā, nodrukātais materiāls no drukas iekārtas tiek saņemts ruļļos. Uzlīmes tiek saorganizētas un sapakotas pēc pasūtītāja norādēm – nepieciešamajā izmērā, viegli atdalāmas no pamatnes, precīzos daudzumos. Arī, līmēšanai ar roku, ruļļos uzlīmes ir parocīgākas, nekā loksnēs, jo tās ir viegli atdalīt no pamatnes pa vienai.