uzlimju-printeri

Veiksmīgi noslēgusies dalība RIGA FOOD 2016 izstādē

Veiksmīgi esam noslēguši dalību izstādē RIGA FOOD. Izstādes ietvaros prezentējām tādus produktus kā –

Tāpat, izstādes ietvaros tika prezentēts arī AMRO otrs konecepts – SMARTPOS

Pateicamies visiem, kas izrādija interesi par mūsu iedāvāto produkciju un risinājumiem.

 

svitrkodu skeneris mindeo

Jauns bezvadu risinājums svītrkodu lasīšanai un uzkrāšanai

Jauns bezvadu risinājums – svītrkodu skeneris Mindeo MS 3590!

Kompaktais un portatīvais dizains šo datu termināli padara par ērtu ikdienas palīgu Jūsu veicamajiem darbiem. Pateicoties Bluetooth vai Wireless tehnoloģijai, datu uzkrāšana iespējama attālināti. Datus uzkrāj iebūvētajā atmiņā, līdz pat 500 000 svītrkodu. Šis ir ekonomisks aizvietotājs standarta datu termināliem, kuri tiek lietoti inventarizācijas vai citu, līdzīgu procesu nodrošināšanai. Svītrkodu skeneris Mindeo MS 3590 atpazīst vispopulārākos 1D svītrkodus, ieskaitot GS1 DataBar tipa svītrkodus. Skanera darbības attālums līdz 10 cm, atkarībā no svītrkoda izmēra, kvalitātes, telpas apgaismojuma u.c. blakus faktoriem.   Multi – līniju LCD displejs ar LED apgaismojumu padara to ērtāku un iespējams strādāt arī tumšākā darba vidē. IP aizsardzības klase – IP64. Akumulatora darbības laiks darbības režīmā ilgst līdz pat 6 stundām, dīkstāves režīms līdz 7 dienām. Pilns akumulatora uzlādes laiks aizņem 3.5 stundas.

 

tsc termo uzlimju printeris

Jauns termo drukas printeris DA 200

TSC piedāvā jauno termo drukas printeri DA200

Drukas platums 108mm un drukas ātrums 127 mm/ sek. izvirza šo printeri soli uz priekšu citiem šī modeļa “brāļiem”. Dubultais korpuss padara šo printeri izturīgāku ikdienas eksplutācijai, savukārt printera mazais izmērs un svars sniedz vairāk ērtības ikdienas lietošanā.

 

 

TSC UZLIMJU PRINTERI

No ražošanas izņemtie TSC uzlīmju printeri

No ražošanas izņemtie TSC uzlīmju printeri

2015 gadā uzlīmju printeru ražotājs TSC no ražošanas noņēmis šādu modeļu sērijas: TTP-245C, TTP-2410M Pro, TTP-268M un TTP-384M. To vietā ir nākuši klāt jaunu printeru modeļu sērijas: TC200, TTP-2410MT, TTP-2610MT un TTP-286MT. Visas rezerves daļas no ražošanas noņemtajiem printeru modeļiem pie mums būs pieejamas līdz 2020 gada 31. decembrim.

uzlimju markesana

Jauna uzlīmju marķēšanas un līmēšanas iekārta

Jauna uzlīmju marķēšanas un līmēšanas iekārta PR-150

Paplašinām savu sortimentu ar uzlīmju aplikātoru – marķētāju. Šis ir lielisks risinājums maziem vai vidējiem ražošanas uzņēmumiem, kuri ātri, precīzi un ērti vēlas uzlīmēt etiķetes uz apaļiem vai cilindriskiem traukiem. Pirms uzlīmju uzklāšanas Jūs varat uz etiķetes uznest virsū derīguma termiņu, partijas nr. vai citu informāciju. Tam nolūkam Jums vairs nebūs jālieto cita – papildus iekārta, līdz ar ko ietaupīsiet gan laiku, gan līdzekļus.

Plašāku informāciju par iekārtu varat atrast  šeit >>>