Šajā drukas tehnoloģijā attēlu pārnešana uz vēlamo priekšmetu tiek veikta ar dažādu veidu plēvju vai termopārneses papīra palīdzību, druka ir īpaša ar to, ka spiešanas brīdī starp klišeju un apstrādājamo materiālu ir ievietota poligrāfijas folija ar metālisku slānīti zelta vai sudraba krāsā. Iegūtā attēla iespiedums attiecībā pret pārējo materiāla virsmu ir ne tikai padziļināts, bet arī mirdzoši zeltīts vai sudrabots. Termopārneses druka izmaksu ziņā mūsdienās ir gandrīz tikpat lēta kā parastā termodruka, bet uzdruka ir daudz noturīgāka.

Termopārneses druku pielieto gan karstpsiedē, gan aukstspiedē. Foliju veidu izvēle ir ļoti atšķirīga gan pēc krāsas, gan spīduma, bet biežāk tiek izmantotas zelta un sudraba folijas.

Aukstspiedes jeb “coldfoil” tehnoloģijas princips ir līdzīgs krāsas drukai ar iespiedmašīnu, tikai šoreiz krāsas vietā uz materiāla tiek pārnesta UV līme, pie kuras piespiestā folija pielīp tieši dizainā paredzētajās vietās. Iespiedmašīnas žāvēšanas sekcijā šī līme sacietē, un folija tiek piestiprināta pie materiāla. Šis process ir piemērots lielu tirāžu drukām, jo ir iespējams darbu veikt ar lielu drukas ātrumu, saglabājot augstu kvalitāti.

Karstspiede jeb “hotprint” ir pēcapstrādes process, kurā  karstspiedes iekārtā uz jau apdrukāta materiāla ruļļiem tiek veikta folijas druka. Šajā procesā ar speciālu karstu formu foliju piespiež pie materiāla virsmas, kur tā piestiprinās līmes slānim kas atrodas folijas materiāla apakšpusē. Karstspiedi vairāk izmanto mazu tirāžu drukai, jo šis process ir salīdzinoši lēns un tādejādi var stipri sadārdzināt galaproduktu. Gadījumos, kad svarīgas ārkārtīgi smalkas dizaina detaļas, ar karstspiedi ir iespējams iegūt augstākas kvalitātes rezultātu, nekā izmantojot aukstspiedi.